Головна  →  Звернення громадян  →  Департамент  →  Оголошення

Відповідно до Положення про комісію з питань захисту тварин при Департаменті міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), протокольного рішення засідання комісії з питань захисту тварин від 15.02.2018 Департамент міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів зі створення комісії з питань захисту тварин при Департаменті.

Членство у роботі ініціативної групи є індивідуальним.

Заяви, адресовані на Департамент міського благоустрою, щодо участі в роботі ініціативної групи подавати у довільній формі на електронну адресу: blagodep@kievcity.gov.ua із обов’язковою поміткою «ініціативна група» до 14.00 год. 21 лютого 2018 року.

В заяві кандидат має вказати П.І.Б., номер телефону для спілкування.

До заяви надати сканований лист громадської організації, яка висуває кандидата для роботи в ініціативній групі, який необхідно надати і в оригіналі впродовж 3-х днів з дня направлення заяви. Метою діяльності громадської організації має бути сфера захисту тварин.

Заяви буде розглянуто протягом трьох днів

Версiя для друку

Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації